Luma Suite Via Veneto - Your Luxury Style 22

  • The lagest option:
  • 6 gæster
  • 3 senge
  • 3 soveværelser

Gårtur på 18 minutter fra Luma Suite Via Veneto - Your Luxury Style 22 vil føre gæsterne til Trevi-fontænen, mens Chiesa del Gesù ligger 25 minutters gang derfra. Den består af 3 værelser, 3 badeværelser og et fælles køkken.

Gæsterne kan behandles med jacuzzi og et spabad.

Indkvarteringen har førsteklasses placering 10-minutters gåtur fra Rom byens centrum. Denne indkvartering ligger tæt på Piazza di Spagna metrostation, som ligger 650 derfra og giver adgang til Galleri Borghese. Gæsterne kan prøve italienske retter i L'Insalatona beliggende 300 meter væk. 5 minutters gang fra denne villa finder du Puccini busstoppested.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Luma Suite Via Veneto - Your Luxury Style 22 Rom
Ambasada Suite
pris kun for mobil

Ambasada Suite

358 m fra overnatningsstedet
USD 101 USD 91
pr. nat
The Right Place 4U Piemonte Apartment
pris kun for mobil

The Right Place 4U Piemonte Apartment

8.9
Fremragende 91 anmeldelser
444 m fra overnatningsstedet
USD 351 USD 316
pr. nat
Casa Flavia
pris kun for mobil

Casa Flavia

6.6
Behagelig 24 anmeldelser
718 m fra overnatningsstedet
USD 149 USD 134
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Rome Ciampino Lufthavn
    17 km

    Togstationer

    Flaminio Train Station
    1,2 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Lufthavnstransport

    • Lufthavnsbus

    Serviceydelser

    • Sikkerhedspengeskab
    • Udflugtsassistance/Billetbestilling
    • Dagligvare shopping service

    I køkkenet

    • Fælles køkken
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    Fritid

    • Jacuzzi

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Varme
    • Dagligstue
    • Te- og kaffefaciliteter
    • Spisebord

    På badeværelset

    • Vaskemaskine
    • Gratis toiletartikler

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 23:59
    Udtjekning: indtil 11:00
    Licensnr.IT058091B44ZBSE525,RM-1527548
    • Ekstra senge info
    • Der er ikke kapacitet til ekstra senge på værelset.
    Ofte stillede spørgsmål
    • Hvilke populære attraktioner ligger tæt på Luma Suite Via Veneto - Your Luxury Style 22 villa?
      Du kan besøge Galleri Borghese, som ligger i nærheden af Luma Suite Via Veneto - Your Luxury Style 22 villa.
    • Hvor meget koster det at bo på Luma Suite Via Veneto - Your Luxury Style 22 villa?
      Lejen på Luma Suite Via Veneto - Your Luxury Style 22 villa starter ved 430€ dollars pr. Nat.
    • Hvad er tidspunktet for ind- og udtjekning i Luma Suite Via Veneto - Your Luxury Style 22 villa?
      Gæster på Luma Suite Via Veneto - Your Luxury Style 22 villa skal tjekke ind senest 23:59 og tjekke ud senest 11:00.
    • Har den feriehus en fantastisk udsigt?
      Ja, vinduerne på den feriehus åbner sig mod en udsigt over byen.
    • Har denne feriehus et spabad?
      Ja, denne feriehus tilbyder et boblebad.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Rome Ciampino Lufthavn
    17 km

    Togstationer

    Flaminio Train Station
    1,2 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Luma Suite Via Veneto - Your Luxury Style 22 Rom

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk